Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hizmetleriniz İçin Teşekkürler izle
6.5

 264İZLENME

6.5İMDB

 109 SÜRE

YIL 2017

Amerikan askerlerinden bir grup savaştan dönmüştür. Zor ve moral bozucu bir süreçten geçen askerler ailelerinin yanına döndükten sonra adaptasyon problemi ile karşı karşıya kalmıştır. Savaşta yaşadıkları olumsuz durumlar gözünün önünden gitmeyen askerler normal hayatlarına devam edemeyecek hale gelmiştir. Bu durum sadece kendilerini değil çevrelerindeki insanları da etkilemektedir. Sevgilileri, eşleri, çocukları için bu durum dayanılmaz bir hale gelmiştir.
Hepsinin yaşadığı olaylar nedeniyle Post Travmatik Stres Bozukluğu denilen rahatsızlığa yakalandıkları belirlenmiştir. Film boyunca askerlerin hem tedavi süreci hem de yaşadığı olumsuzluklar anlatılmıştır. Savaş ortamından normal yaşama adapte olmak için de kendi içlerinde çok büyük bir savaş verdikleri gözlemlenmektedir.

Hizmetleriniz İçin Teşekkürler 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Thank You for Your Service filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 2404
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hizmetleriniz İçin Teşekkürler” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • Envert

    Savaşın travmasını atlatmakta zorlanan eski askerlerin yaşamlarından kesitler veren bir film. Filmde birçok konuda sorgulama, hesaplaşma var. Gerçek olaylardan alındığı belli olan filmde -bence- sorulmayan tek ve en önemli soru var: ’’Biz niçin savaştık?’’ Bu soru, akla gelebilecek tek ve en önemli soruydu. Hollywood, bu soruyu sormaktan-sordurmaktan özenle kaçınmış. Ülkelerine döndükten sonra işsiz, desteksiz ve ’’kimsesiz’’ kalan insanların sorması gereken soru buydu.
    Sıkılmadan izleyebilirsiniz.
    İyi seyirler.