Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tatil izle
5.7

 403İZLENME

5.7İMDB

 93 SÜRE

YIL 2018

Holiday izle 2018 filmi; Yılbaşında genç bir kadının aldığı hediyeyle hayatının nasıl değişebileceğini konu edinen bir filmdir. Genç kadın Abby Suton oldukça yetenek sahibi bir fotoğrafçıdır. Oldukça yüksek bir kariyer hedefi bulunan Suton, iş hayatında oldukça karmaşık bir paradoks içerisindedir.
Noelin yaklaşmasıyla birlikte ailesiyle birlikte noel geçirme planları içerisinde olan Abby Suton, büyükbabasından, büyükannesine ait olan antika bir takvim hediyesi alır. Bu sıradan bir hediye değildir. Bu antika takvim, Abby Suton’un hayatında bir dönüm noktası oluşturacaktır. Bu takvim Abby Suton’un geleceğine dair öngörülerde bulunabiliyor iken aynı zamanda da hayatının aşkı ile tanışmasına neden olacaktır.

Tatil 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Holiday filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.7/10 284
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR