Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hotel Artemis izle
6.1

 113İZLENME

6.1İMDB

 94 SÜRE

YIL 2018

Jean Thomas Hemşire olarak anılan sabahları yasal mesleğiyle uğraşırken, aynı anda Los Angeles’ın en kötü en azılı suçluları için de yasal olmayan bir hastane yönetmektedir. Silah kaçakçıları, Suikastçılar, gangsterler ve hırsızların hizmet aldığı yer olan hastane son teknoloji cihazlarla kurulmuştur. Hastaneye uğrayan bir hastaya teknolojik üç boyutlu yazıcılarla yeni bir karaciğer imal edilebilir veya hastanın bedenine nanorobotlar sokulabilir.
Fakat Los Angelesta sokaklarda şiddetli bir ayaklanma çıktığı zaman hastanede işler sarpa sarar. Efsanevi mafya lideri Orian Franklin yaralı bir şekilde acil bir müdahale için bu hastaneye gelir, ancak arkasından gelen Niagara’nın niyeti pek de barışçıl değildir. Hastanedeki ‘hastalar’ sıkıntılar tırmanırken, Hemşire acil bölümündeki herkesin hayatını sıkıntıya atabilecek bir karar alır.

Hotel Artemis 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Hotel Artemis filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.1/10 2077
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR