Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
How It Ends izle
5.0

 248İZLENME

5.0İMDB

 113 SÜRE

YIL 2018

Yaşanan bir felaketin sonrasında ikiye bölünmüş bir şehirde hamile olan nişanlısını bulabilmek için kayınpederini de yanına alarak zorlu bir mücadeleye giren Will younger bir avukattır. Nişanlısı ile mutlu bir yaşam sürerken yakında aralarına dahil olacak olan bebekleri için oldukça heyecanlı günler geçirmektedir. Bu güzel günlere gölge düşüren bir felaket yaşanır. Savaş alanına dönen şehir ikiye bölünmüştür.
Will sevdiği kadını ve karnındaki bebeğini kurtarabilmek için kayınpederini de yanına alarak arama çalışmalarına başlar. Nişanlısını bulabilmek için şehrin batısına doğru yola koyulan Will, bu felaketin neden yaşandığına dair de pek çok bilgiyi elde edecektir. Will, nişanlısını ve bebeğini bulabilecek midir?

How It Ends 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. How It Ends filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.0/10 3475
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR