Rastgele Film
Yukarı Çık
27
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hungry Women izle
1.9

 8.225İZLENME

1.9İMDB

 62SÜRE

YIL 2016

Genç ve güzel bir kadın olan Mina ve Jude New York’ta bir doğum günü partisinde tanışır ve kısa bir süre içerisinde birbirlerinden çok hoşlanırlar. Mina ve Jude bu partide tanıştıktan sonra tutkulu, gizemli ve sağlam bir aşk ilişkisi içine girmişlerdir. Hungry Women 2016 erkek arkadaşına oldukça bağlı olan güzel Mina’nın aşkını anlatıyor.
Kısa bir süre sonra Mina, ülkesi olan İtalya’ya dönme kararı alır. Yaşadıkları son ilişkiden sonra Mina hamile kalır ve ülkesine dönmekten vazgeçer. Ancak hamilelik dönemi ve bebeğin doğumundan sonraki zaman oldukça zor geçer. İlişkileri ciddi anlamda zorlaşır. Sorunların asıl kaynağı, Mina’nın modern tıbba hiçbir şekilde ayak uyduramamasıdır.

Hungry Women 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Hungry Women filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

1.9/10 201
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR