Rastgele Film
Yukarı Çık
15
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi izle
7.5

 1.933İZLENME

7.5İMDB

 162 SÜRE

YIL 2015

Allah’ın elçisi Hz. Muhammed ve onun çevresinde gelişen olaylar konu edilmektedir. Olaylar 7. yüzyılda yaşanmaktadır. Abraha fil ordusunun başında Mekke yönünde yol almaktadır. Mekke halkı ise büyük bir korku ve çaresizlik içindedir. Amine Hz. Muhammed’e hamiledir. Mekke halkı korkudan şehri terk etmiş ve dağlara saklamıştır.
Amine ise korkup dağlara kaçmaz. Abraha Mekke’de halkın olmadığını görür ve şehri kolayca ele geçirebileceğini hayal eder. Ancak durum bu şekilde gerçekleşmez. Filler Mekke’ye bir adım bile atmak istemezler. Ebabil kuşları da Abraha ve ordusunun üstüne taş yağdırır. Taş yağmuru sonucu ordu yok olur. Bu korkunç olayın bir ay sonrasında Amine Hz. Muhammed’i dünyaya getirir. Artık Hz. Muhammed dünyaya gelmiştir ve dünya daha güzel bir hal alacaktır.

Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Muhammad: The Messenger of God filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.5/10 3246
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi” filminde 28 Yorum bulunuyor.
 • Daima Film

  Selamün Aleyküm Dostlarım
  Film’in çok hataları var onun dışında güzel bir oyunculuk denilebilir.. Filmi eleştirdiğim tek yönü olayı tamamen yanlış anlatmaları.. Biz müslümanların inandığı Allah kelamı bir kitap var O’da Kur’an’dır. Fakat Kur’an der ki: Muhammed sadece bir elçidir, ondan önce de nice elçiler gelip geçmiştir. (Ali İmran 144) Ayrıca Muhammed, normal her insan gibi doğdu filmde çok hata var mucizeler vs.. Oysa Muhammed Peygamber’in tek mucizesi Kur’an’dır.. Gerçekten Gerçek İslam’ı öğrenmek isteyen kardeşlerim Kur’an’ı anlayarak okuyun.. Selam ve sevgi ile..

 • Oğuz Akgün

  Kutsal olduğu iddia edilen kitapların tamamı, hepsi, bütünü insanının hayal gücünün bir ürünüdür. Herhangi bir tanrı veya üstün bir güç tarafından gönderilmemiştir! ’’Gerçek nedir o zaman’’ diyecek olursan, gerçek şu ki; bilmiyoruz. Kimse bilmiyor! Ama şimdilik.

  2
 • Barış Kanbur

  Hayal ürünü olduğu için mi kuranı Kerim indiğinden 1000 lerce yıl öncesi ve 1000 lerce yıl sonrası kitapta zaten var oluyor. Dünyanın en akıllı zeki insanı bin yıl sonra ne olacağını bilemezken kuranı kerimde zaten bulunuyordu o yüzden dinin islam olmasa bile sayısal değerlerle mantık çerçevesi içinde bu problemi çözebilirsin. Allah yardımcın olsun ????

 • Oktay

  en basit bir yerleşim yerini bile kılavussuz ve rehbersiz gezemezken gezilse bile neyin ne zaman ve neden yapıldığını bilemezken kainatı rehbersiz ve kılavuzsuz olduğunu inkar etmek ahmaklıktır…(kılavuzum Kuran rehberim Hz. Muhammed s.a.v)

 • kara

  ’’sayısal değerler ve mantık çerçevesinde’’? ne saçmalıyorsun sen ya? bu yazdığınla ne demek istedin sen bi açıklasana ya. Ulan sor kendine 1000 kere okuduğun subhaneke amentu ve fatihanın Türkçe ne anlama geldiğini biliyormusun bakalım? bir de mal gibi kuran da herşey yazıyor gevelemesi? ne yazıyor ne? kuran elinizin altında da bir tane islam ülkesinden çıkan o kuran da yazan bilim adamı çıkmış mı? lan hiçbir şey bilmiyorsunuz işkembeden sallıyorsunuz. bir de sayısal değerler falan demiş. sen 4 işlemi yapabiliyormusun? allah falan millete islam öğretecek daha açıp bir kere okumamış. 3 semavi di,ni de kitabını okudum. kuran ı 2 kere okudum karşılaştırdım. var olan saçmalık ayeti eğip büküp bulunan bilişmsel gelişmelere yorup ’’aha yazıyor’’ diyip saçmalıyorsunuz sadece. nerede ateist bilim adamı var icadı o yapıyor aha bunun gibi tembel ezikler burada yazıyor zaten diyor. lan kullandığın telefondan bilgisayara internete kadar hepsi bilime inanan ateist dediğin ki,şilerce yapılmış icad edilmiş. okuyun şu din kitaplarını sonra millete ahklam kesın. hiçbir şey bildiğiniz yok. ha bir de şu ’’sayısal değerler ve mantık çerçevesini’’ bir açıkla bakalım.

  3
 • Bayram

  Sen biliyorsan burda ne isin var abicim neden yorum yapiyorsun ne icat ettinde burda kibir dansi yapiyorsun . Ateistlikten bahsediyorsun yorum yaptigin yere bak 🙂 arayis icindesin belli umarim dogru yolu bulursun hadi bilgini ve inancin neyse onuda al git :))

 • Şefik

  Merhaba. Rabbim gönlünüze islam nurunu işlesin. Hidayet versin. Tüm yaratılanları severim, yaratandan ötürü.

  1