1080P
Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi
Dublaj

Google Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi izle

 •  Süre: 171 Dk.
 •  Vizyon Tarihi: 2015
 •  Ülke: İran

Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle, hd izle, filmini izle, 1080p izle, online izle, 720p izle, filminin bilgileri, Allah'ın elçisi Hz. Muhammed ve onun çevresinde gelişen olaylar konu edilmektedir. Olaylar 7. yüzyılda yaşanmaktadır. Abraha fil ordusunun başında Mekke yönünde yol almaktadır. Mekke halkı ise büyük bir korku ve çaresizlik içindedir. Amine Hz. Muhammed'e hamiledir. Mekke halkı korkudan şehri terk etmiş ve dağlara saklamıştır.
 Amine ise korkup dağlara kaçmaz. Abraha Mekke'de halkın olmadığını görür ve şehri kolayca ele geçirebileceğini hayal eder. Ancak durum bu şekilde gerçekleşmez. Filler Mekke'ye bir adım bile atmak istemezler. Ebabil kuşları da Abraha ve ordusunun üstüne taş yağdırır. Taş yağmuru sonucu ordu yok olur. Bu korkunç olayın bir ay sonrasında Amine Hz. Muhammed'i dünyaya getirir. Artık Hz. Muhammed dünyaya gelmiştir ve dünya daha güzel bir hal alacaktır.

 14876İZLENME

 2FAVORİ

 7.7İMDB

  Yorum Alanı
8 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Daima Film 28 Haziran 2019, Cuma
Selamün Aleyküm Dostlarım
Film’in çok hataları var onun dışında güzel bir oyunculuk denilebilir.. Filmi eleştirdiğim tek yönü olayı tamamen yanlış anlatmaları.. Biz müslümanların inandığı Allah kelamı bir kitap var O’da Kur’an’dır. Fakat Kur’an der ki: Muhammed sadece bir elçidir, ondan önce de nice elçiler gelip geçmiştir. (Ali İmran 144) Ayrıca Muhammed, normal her insan gibi doğdu filmde çok hata var mucizeler vs.. Oysa Muhammed Peygamber’in tek mucizesi Kur’an’dır.. Gerçekten Gerçek İslam’ı öğrenmek isteyen kardeşlerim Kur’an’ı anlayarak okuyun.. Selam ve sevgi ile..
Avatar
Ziyaretçi
Oğuz Akgün 08 Temmuz 2019, Pazartesi
Kutsal olduğu iddia edilen kitapların tamamı, hepsi, bütünü insanının hayal gücünün bir ürünüdür. Herhangi bir tanrı veya üstün bir güç tarafından gönderilmemiştir! ’’Gerçek nedir o zaman’’ diyecek olursan, gerçek şu ki; bilmiyoruz. Kimse bilmiyor! Ama şimdilik.
Avatar
Ziyaretçi
Barış Kanbur 11 Temmuz 2019, Perşembe
Hayal ürünü olduğu için mi kuranı Kerim indiğinden 1000 lerce yıl öncesi ve 1000 lerce yıl sonrası kitapta zaten var oluyor. Dünyanın en akıllı zeki insanı bin yıl sonra ne olacağını bilemezken kuranı kerimde zaten bulunuyordu o yüzden dinin islam olmasa bile sayısal değerlerle mantık çerçevesi içinde bu problemi çözebilirsin. Allah yardımcın olsun ????
Avatar
Ziyaretçi
Oktay 13 Temmuz 2019, Cumartesi
en basit bir yerleşim yerini bile kılavussuz ve rehbersiz gezemezken gezilse bile neyin ne zaman ve neden yapıldığını bilemezken kainatı rehbersiz ve kılavuzsuz olduğunu inkar etmek ahmaklıktır...(kılavuzum Kuran rehberim Hz. Muhammed s.a.v)
Avatar
Ziyaretçi
kara 27 Temmuz 2019, Cumartesi
’’sayısal değerler ve mantık çerçevesinde’’? ne saçmalıyorsun sen ya? bu yazdığınla ne demek istedin sen bi açıklasana ya. Ulan sor kendine 1000 kere okuduğun subhaneke amentu ve fatihanın Türkçe ne anlama geldiğini biliyormusun bakalım? bir de mal gibi kuran da herşey yazıyor gevelemesi? ne yazıyor ne? kuran elinizin altında da bir tane islam ülkesinden çıkan o kuran da yazan bilim adamı çıkmış mı? lan hiçbir şey bilmiyorsunuz işkembeden sallıyorsunuz. bir de sayısal değerler falan demiş. sen 4 işlemi yapabiliyormusun? allah falan millete islam öğretecek daha açıp bir kere okumamış. 3 semavi di,ni de kitabını okudum. kuran ı 2 kere okudum karşılaştırdım. var olan saçmalık ayeti eğip büküp bulunan bilişmsel gelişmelere yorup ’’aha yazıyor’’ diyip saçmalıyorsunuz sadece. nerede ateist bilim adamı var icadı o yapıyor aha bunun gibi tembel ezikler burada yazıyor zaten diyor. lan kullandığın telefondan bilgisayara internete kadar hepsi bilime inanan ateist dediğin ki,şilerce yapılmış icad edilmiş. okuyun şu din kitaplarını sonra millete ahklam kesın. hiçbir şey bildiğiniz yok. ha bir de şu ’’sayısal değerler ve mantık çerçevesini’’ bir açıkla bakalım.
Avatar
Ziyaretçi
Bayram 12 Ağustos 2019, Pazartesi
Sen biliyorsan burda ne isin var abicim neden yorum yapiyorsun ne icat ettinde burda kibir dansi yapiyorsun . Ateistlikten bahsediyorsun yorum yaptigin yere bak :) arayis icindesin belli umarim dogru yolu bulursun hadi bilgini ve inancin neyse onuda al git :))
Avatar
Ziyaretçi
Şefik 22 Ağustos 2019, Perşembe
Merhaba. Rabbim gönlünüze islam nurunu işlesin. Hidayet versin. Tüm yaratılanları severim, yaratandan ötürü.
Avatar
Ziyaretçi
kbdy 03 Ekim 2019, Perşembe
kaliteli bir film olmuş
  Benzer Filmler
1080P
Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi
Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi izle
 Allah'ın elçisi Hz. Muhammed ve onun çevresinde gelişen olaylar konu edilmektedir. Olaylar 7. yüzyılda yaşanmaktadır. Abraha fil ordusunun başında Mekke yönünde yol almaktadır. Mekke halkı ise büyük bir korku ve çaresizlik içindedir. Ami...
 •   Tür : Tarih, Türkçe Dublaj, Biyografi
 •   İzlenme: 14876
 •   5
    0
 •   Vizyon : 2015
 •   Süre : 171 Dk.
IMDb7.7
Dublaj
1080P
JFK: Kapanmayan Dosya
JFK: Kapanmayan Dosya izle
 Amerika başkanı Kennedy'ye düzenlenen kötü suikastı ele alan Jfk (1991) filmi ülkede yaşanan kaosu anlatıyor. Amerikan başkanı Kennedy'e düzenlenen tartışmalı suikast sonrası, geride birçok suçlu sanık ve komplo teorisi ortaya çıkar. Mil...
 •   Tür : Tarih, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj
 •   İzlenme: 12081
 •   1
    0
 •   Vizyon : 1991
 •   Süre : 189 Dk.
IMDb8.0
MultiDil
1080P
Zoraki Kral
Zoraki Kral izle
 The King's Speech (2010), İngiliz Kraliyet'inden VI. George'un başına dert olan kekemeliğini yenmek için çabasını konu alan bir dönem filmidir. Filmin öyküsü, V. George'un ölümünden sonra başlıyor. Babasından ölümümden sonra tahta geçece...
 •   Tür : Tarih, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj
 •   İzlenme: 5964
 •   2
    0
 •   Vizyon : 2010
 •   Süre : 118 Dk.
IMDb8.0
MultiDil
1080P
Sefiller
Sefiller izle
 Fransız yazar Victor Hugo'nun aynı ismi taşıyan kült eserinden uyarlanmış olan Sefiller, dramatik bir müzikal filmidir. 19 yüzyılda geçen bir dönem filmi olma özelliğini de taşıyan Sefiller, şartlı tahliye vasıtası ile hapisten salıveril...
 •   Tür : Tarih, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj
 •   İzlenme: 8856
 •   2
    0
 •   Vizyon : 2012
 •   Süre : 158 Dk.
IMDb7.6
MultiDil