Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
I Love You Nice Housekeeper izle
2.7

 593İZLENME

2.7İMDB

 67SÜRE

YIL 2015

Taizo karısı ile birlikte büyük bir evde yaşayan bir adamdır. Üç kızı da evlenmiş ve kendisinden bağımsız şekilde hayatlarına devam etmeye başlamışlardır. Zaman zaman meydana gelen unutkanlık ve kırgınlık ise etrafındakileri Taizo hakkında endişelenmeye itmektedir.
Mari Taizo’nun eşi ile konuşarak onlara yardımcı olmak için onların evinde yaşayabileceğini söyleyince bunu kabul ederler. Bir senenin sonunda birlikte yakın şekilde çalışmak zorunda kalan Taizo ile genç kadın arasında farklı bir ilişki gelişmeye başlar. Önceleri sadece Mari tarafından başlayan ilgi kısa süre sonunda karşılıklı olmaya başlayınca ilişkileri daha da samimi, tehlikeli ve içten bir hal almak zorunda kalacaktır.

I Love You Nice Housekeeper 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. I Love You Nice Housekeeper filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.7/10 510
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR