Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Seni Hala Görüyorum izle
5.8

 178İZLENME

5.8İMDB

 98 SÜRE

YIL 2018

Dünyanın birden bire değişen yapısı içerisinde değişik kıyamet senaryosu ile dikkat çeken filmde dünyanın aniden hayalet istilasına uğraması konu alınır. Etraf hayaletlerin dolaştığı bir hal almıştır. Bu olaydan yaklaşık 10 yıl sonra ise Roni isimli kız mezardan kendisine yönelik bir tehdit alır. Korku içerisindeki kız bunun sonunun kötü olacağını kestirmektedir.
Gizemli okul arkadaşı Kirk’ten de yardım alan Roni bu tehditten kurtulmanın bir çaresini aramaya başlar. Çare olarak da sonunda yaşayanlar ve ölüler arasındaki bağ olan bir bölgeye geçmeye karar verir. Gölge dünyası olarak bilinen bu alanda Roni zamanla yarışarak kendisini öldürmek isteyen katili bulmaya çalışır.

Seni Hala Görüyorum 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. I Still See You filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.8/10 645
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR