Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İçerideki Adam izle
7.6

 289İZLENME

7.6İMDB

 129 SÜRE

YIL 2006

Hapishane koğuşunda yatan bir adamın planladığı muhteşem banka soygunu anlatılmaktadır. Bu banka soygununda her şey o kadar kusursuz planlanmış ki, olaya sıradan bir hırsızlık gibi başlamıştır.
Bu soygunda boyacı kılığına giren soyguncular, bankada 50 kişiyi rehin alırlar. Bu durumda polis de hemen devreye girerek gerekeni yapar. Polis 2 ajanını bu adam ile anlaşmak üzere görevlendirir. Fakat bu ajanlar işlerinde başarılı olamazlar. Çünkü çok ilginç olaylar gerçekleşmektedir. Hırsızların gerçek amaçlarının ne olduğunu polis bile çözememektedir. Bu adamların amacı banka soygunu mu, yoksa başka şeyler mi çok ilginç bir film.

İçerideki Adam 2006 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Inside Man filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.6/10 48963
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR