Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
In Search of Fellini izle
6.2

 63İZLENME

6.2İMDB

 93 SÜRE

YIL 2017

3 ödül sahibi In Search of Fellini utangaç bir kızın hikayesini izleyenlerle buluşturuyor. Bu kızın adı ise Ohio’dur. Ohio filmleri fazlasıyla sevmektedir. Hatta filmleri çok fazla sevdiğinden gerçeklikten hoşlanmaya biri haline gelmiştir. Küçük bir kasabada yaşayan kendi halinde bir kızdır. Bir gün Federico Fellini’nin nefes kesici filmlerini izlemesiyle birlikte hayatı değişir.
Fellini’ye ulaşmak ve onunla konuşabilmek için İtalya’ya gitmeye karar verir. Bu çekingen ve taşralı kızın İtalya yolculuğu izleyenlere tuhaf ve güzel gelse de içinde gizledikleri ile oldukça anlamlı mesajlar vermeyi amaçlıyor. Film boyunca yolculuğun nedenini sorgularken sizi düşünmeye ittiği anlar sanki saniye gibi geliyor.

In Search of Fellini 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. In Search of Fellini filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 311
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“In Search of Fellini” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 • Envert

  Lucy, 20 yaşında olmasına karşın 13 yaşındaki bir çocuğun zekasına sahiptir. Hayal ile gerçek arasında bir sarkaç gibi gidip gelmektedir. İş bulmak için geldiği Cleveland’da bir film festivalinde ünlü İtalyan yönetmen Fellini’nin filmlerini izler ve Fellini ile tanışmak, onunla konuşmak Lucy’de bir saplantı haline gelir.
  Anne, kanser hastalığıyla boğuşmakta ve bunu kızından gizlemektedir. Biraz da annesinin teşvikiyle İtalya’ya gelir.
  Film bize ’’Hayallerinin peşinden git.’’ öğüdünü veriyor ama bunun bir film, senaryo, sanal bir dünya olduğunu asla unutmamalıyız.
  Ama şu da bir gerçek ki insanoğlu hayal kurmasaydı asla bugüne gelemezdi.
  İyi seyirler.