Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Incorporated 1. Sezon izle
7.3

 1.801İZLENME

7.3İMDB

 43 SÜRE

YIL 2016

Karşımızda IMDB puanı 7.3 olan bir dizi var. Diğer yabancı dizilere göre Türkiye’de daha çok izlendiğini söylemek mümkün. ABD’de Sfyf kanalında yayınlanan yapım, birçok konuya hitap etse de konu ağırlığı olarak dram işlemektedir. 30 Kasım 2016 bu yabancı yapımın başlangıç tarihi olarak belirtildi. Dizide dediğimiz gibi ağırlıklı dram işlense de bilim kurgu, aksiyon aşk ve trajedi konularına da rastlamak mümkün olabilir. İlgili merciler tarafından yapılan açıklamada her bölüm 42 dakika olmak üzere ilk sezonun 10 bölüm olacağı söyleniliyor.

Syfy kanalının devamlı gelecek zamana oynuyor olması bu eseri de etkiledi. Dizide gelecek bir zamanda şirketlerin sınırsız güce sahip olmasına bağlı bir olay örgüsü bulunacak. Bu denli güçlü şirketler arasında sevdiği kadını kurtarmaya çalışan Ben Larson, bakalım ne kadar başarılı olacak?

Incorporated 1. Sezon 1.Bölüm izle, Incorporated 1. Sezon 2.Bölüm izle, Incorporated 1. Sezon 3.Bölüm izle, Incorporated 1. Sezon 4.Bölüm izle, Incorporated 1. Sezon 5.Bölüm izle, Incorporated 1. Sezon 6.Bölüm izle, Incorporated 1. Sezon 7.Bölüm izle, Incorporated 1. Sezon 8.Bölüm izle, Incorporated 1. Sezon 9.Bölüm izle, Incorporated 1. Sezon 10.Bölüm izle, Incorporated izle, Incorporated Türkçe Dublaj izle, Incorporated 1. Sezon izle, Incorporated son bölüm

Incorporated 1. Sezon 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Incorporated Season 1 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.3/10 17857
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR