Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İnsan izle
8.7

 718İZLENME

8.7İMDB

 190 SÜRE

YIL 2015

Belgesel kategorisinin en iyi örneklerinden biri olan film insanoğlunun en derinine kadar seyirciyi indirerek dünyamız için mükemmel bir kare açarak yaşanan gerçek hikayelerden oluşan bir tablo çizmektedir. Kin, şiddet, nefret, mutluluk ve aşk gibi her konuyu inceleme fırsatı bulacağınız belgeselde başkalarının karşılaşmalarını izlerken kendi hayatımıza dair derin konuların içine sürüklemektedir.
Hem gündelik yaşamı hem de destansı hayatları konu alan film insanın kim olduğu sorusuna yanıt ararken hem karanlık hem de aydınlık olan taraflarımıza kısacası insana dair her şeye ışık tutmaya çalışmaktadır. Dünyanın ayak basılmamış en güzel yerlerini havadan izleyebileceğiniz yapımda insanın varoluş sebebine dair önemli soruların cevabı aranmaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Yann Arthus –Bertrand bulunmaktadır.

İnsan 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Human filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.7/10 1666
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR