Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İntikam: Bir Aşk Hikayesi izle
5.2

 128İZLENME

5.2İMDB

 99 SÜRE

YIL 2017

4 Temmuz bayramının arkasından bir gece yarısı, 12 yaşında olan kızı Bethie’yle birlikte evine doğru yürümekte olan Teena, hain bir çetenin saldırısına uğrar. Teena’ya Bethie’nin gözleri önünde tecavüze ederler.
Teena maruz kaldığı bu saldırı sonrası adaletin yerini bulmasını istemektedir. Bethie’nin saldırganları teşhis edebiliyor olması büyük avantajken saldırganların tuttuğu avukat oldukça başarılıdır. Bu avukat başarısı karşısında Teena’nın kendini savunması, yaşadığı saldırıyı ifade etmesi pek mümkün değildir. Dolayısıyla suçluların yargılanması sonucunda hiçbir ceza verilmez ve özgür bırakılırlar.
Körfez Savaşında gazi olan John Dromor, saldırının olduğu gün olay yerine ilk gelen polis memurudur. John, Teena’ ya yardım edip intikamını alabilmesi için yanında olmaya karar verir.

İntikam: Bir Aşk Hikayesi 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Vengeance: A Love Story filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 415
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR