Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İntikam Günlükleri izle
6.0

 196İZLENME

6.0İMDB

 107 SÜRE

YIL 2016

Olaylar Irak, Ermenistan, Rusya ve İngiltere arasında geçer. Vigilante askerlikten emekli olmuştur ve yaşadığı mahallede ses olmasından rahatsızlık duymaktadır. Sesten kasıt, yasadışı olaylar ile mahalle sakinlerinin huzurunu kaçıracak şeylerin olmasıdır. Bir olaya karışır ve bu olay yüzünden beş ülkenin yasa dışı olaylar ile kazandıkları para alanları olur.
Bu karıştığı olay ile küçük bir savaş çıkmasına sebep olacaktır. Meksika’ nın en büyük uyuşturucu baronları, Ermeni gangsterler ve olaya karışan özel kuvvet askerleri ile aksiyon tepe noktasına ulaşır. Aksiyonun hiç azalmadığı bu küçük savaşta baronlar, gangsterler ve özel kuvvet askerleri kıyasıya bir mücadeleye girişecek ve olaylar büyüyecektir.

İntikam Günlükleri 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Vigilante Diaries filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.0/10 1479
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“İntikam Günlükleri” filminde 4 Yorum bulunuyor.