Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
IO izle
4.7

 303İZLENME

4.7İMDB

 96 SÜRE

YIL 2019

Dünyayı yok eden ve birçok canın yitip gitmesine neden olan bir felaketten sağ kalanlar arasında Sam de yer almaktadır. Gezegenin tamamen terk edilmesi ve uzayda yaşayabilmek için dünya insanları tarafından son bir araç hazırlanır. Sam genç bir kız olmasına rağmen zor kararların üstesinden gelebilecek dirayettedir.
Şimdi önünde kendisini bekleyen zor bir yol vardır. Ya arkasındaki insanları yüz üstü bırakarak uzaydaki kolonide yaşamak için son araca binecek, ya da zehirlenmiş olan dünyayı iyileştirmek için yeryüzünde kalacaktır. Oldukça zorlu bir karar sonucunda Sam dünyada kalmaya karar verir. Ancak onu bekleyen tehlikelerin henüz farkında değildir. Edindiği misyon ile dünyayı temizleyebilecek midir?

IO 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. IO filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.7/10 3241
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR