Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İsa’nın Havarisi izle
6.6

 523İZLENME

6.6İMDB

 108 SÜRE

YIL 2018

Elçi Pavlus’un hikayesini sinemaya taşıyan filmde Pavlus’u James Faulkner ve Luka’ya Jim Caviezel hayat vermiştir. Aziz Pavlus ya da Tarsuslu Pavlus, Pavlik Kiliselerin kurucusu Hristiyan misyoner. Miladi birinci asırda yaşamış Roma vatandaşı Farisi Yahudilerindendir. Gerçek adı Saul’dur. Luka’nın kaleme aldığı İncil’de önemli bir yere sahiptir.
Yönetmen: Andrew Hyatt ve Senaryo: Andrew Hyatt, Terence Berden yer almakta Dram, Tarihi türünde 2018 yılında yayınlanmış ABD yapımı bir film. Film Elçi Pavlus’un yaşadığı olayları anlatmaktadır. İncil’de geçen bazı olaylar üzerinde durulmuş ve Pavlik tarafından Kiliselerin kurucusu olarak gösterilmektedir.Hristiyan misyoner olan pavlik’in yaşamı sizlerle iyi seyirler.

İsa’nın Havarisi 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Paul, Apostle of Christ filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 423
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“İsa’nın Havarisi” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • ersanylmz

    benim hoşuma gitmedi sıkıcı bir film…