Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Romantik Değil mi? izle
5.9

 615İZLENME

5.9İMDB

 89 SÜRE

YIL 2019

Mimarlık yapan Natalie, çocukluğunda romantik komedi türünde filmleri çok severdi. Fakat büyüdükçe hayatın gerçekleriyle tanışır ve çocukluğunda en çok sevdiği romantik komedilerin geçmişte kaldığını fark eder.
Natalie, artık kariyerini düşünen birisi haline gelmiştir. Şehirdeki en yüksek gökdeleni yapma hayali vardır. Bu hayali gerçekleşştirmeyi düşünen Natalie, sürekli patronlarının getir götür işlerini yapmaktan muzdariptir. Hayalini gerçekleştirmeye çalışırken bir sürü angarya işi de yapmak zorundadır. Üstelik bunlar da yetmezmiş gibi birde soyguncu ile karşılaşır yere düşer. Natalie düştüğünde kafasını sert bir şekilde zemine vurur. Bu karşılaşma Natalie’nin hayatını değiştirir. Çünkü Natalie, gözlerini açtığında artık hafızasını kaybetmiş bir kadın olarak kalkacaktır.

Romantik Değil mi? 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Romantik Değil mi? filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.9/10 17496
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR