Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İstikamet: Düğün izle
6.0

 459İZLENME

6.0İMDB

 87 SÜRE

YIL 2018

Frank ve Lindsay davet edildikleri bir düğünde tanışırlar. Düğüne katılmak zorunda olan bu iki kişi daha önce birbirlerini hiç görmemişlerdir. Düğüne kadar birbirlerini tanımayan bu kadın ve erkek, ortak bir paydada yani katılmak zorunda oldukları düğünde buluşmuşlardır. Her ikisi de daha önce yaşadıkları olaylardan dolayı aşka küsmüşlerdir ve duygusal bakımdan da hayli zor zamanlar geçirmişlerdir.
Frank ve Lindsay birbirlerini düğünde gördükleri andan itibaren birbirlerinden nefret etmişlerdir. Ama hafta sonunu birlikte geçirmek zorunda kalmaları her şeyi değiştirmiştir. Bu süreç içerisinden birbirinden nefret eden bu ikilinin arasında bir şeyler oluşmaya başlamıştır. Bu yolculuk onları yeni bir hataya mı sürükleyecektir? Yoksa yeni başlangıçlara mı sebep olacaktır?

İstikamet: Düğün 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Destination Wedding filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.0/10 2149
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR