Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İtaatsizlik izle
6.6

 1.722İZLENME

6.6İMDB

 114 SÜRE

YIL 2017

Romantik ve dram türlerini içeren bu filmde Esti Kupermen isminde bir kadının yaşamı konu alınıyor. Eski bir haham olan babasının ölümünün ardından Esti Kuperman oldukça üzüntü duyar ve Londra’daki evine bir Ortodoks Yahudi olan ailesinin yanına geri dönmek zorunda kalır. Ancak kaldığı yere oldukça uyum sağlayan Esti Kuperman’ın inançlarıyla ailesinin inançları arasında fikir ayrılığı vardır.
Bütün bu olanlara rağmen yaşamını sürdürmeye devam eden Esti Kuperman çocukluk dönemindeki bir arkadaşı ile karşılaşır ve ona kısa süre içerisinde ilgi duymaya başlamasıyla fikir ayrılığı içerisinde olduğu inancı da meydana çıkacaktır. Sebastian Lelio tarafından yönetmenlik görevi üstlenirken filmin başrollerini de Rachel McAdams ve Rachel Weisz paylaşmıştır.

İtaatsizlik 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Disobedience filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 2145
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR