Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İz Bırakma izle
7.2

 80İZLENME

7.2İMDB

 109 SÜRE

YIL 2018

Leave No Trace 2018 (İz Bırakma), isimli filmde Irak’ta savaşıp ülkesinde dönen baba Will, kızı Tom ile birlikte Portland kentinde bir ormana yerleşiyor. Baba ve kızı doğa içerisinde yaşarlarken sadece ihtiyaçları için şehre iniyorlar ve diğer zamanlarında ormanda saklanıyorlar. Baba’nın doğada yaşamayı seçmesinin nedeni, savaş sonrası döndüğü ülkesinin yaşam koşullarına uyum sağlayamamasından kaynaklanıyor.
Fakat yaptıkları bir hata nedeniyle bir gün yakalanıyorlar ve sosyal yardımdan yetkililer Noel ağacı çiftliğinin yanında yaşamaları için, onları çiftlik evine yerleştiriyor. Bu rağmen Will her an tekrar oradan kaçıp ormanda yaşama planlarını yapmaktan kendini alamıyor. Kızı Tom ise artık doğada yaşamak yerine belli bir yerde yaşmak istiyor ve Will’de kızının bu isteğine filmin sonunda yeniliyor.

İz Bırakma 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Leave No Trace filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 11952
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“İz Bırakma” filminde 4 Yorum bulunuyor.