Rastgele Film
Yukarı Çık
17
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Jade Secretaire de Luxe izle
2.1

 3.701İZLENME

2.1İMDB

 82SÜRE

YIL 2011

Varlıklı bir iş adamının açtığı iş yerinde çalışan personeller ofis işlerini yapmakta ve çalışmalarını sürdürmektedirler. Ancak ofis işlerinin bir noktadan sonra sıkıcı bir hale geliyor olması çalışanları bunaltmaktadır. Personellerin iş streslerini bir şekilde üzerlerinden atmaları gerekmektedir. Strese karşı mücadeleyi erotizm dolu dakikalar geçirerek gerçekleştireceklerdir.
Çalışanlar arasındaki bu cinsel münasebet kimseyi rahatsız etmemektedir. Aksine çalışanların daha motive bir şekilde işlerini sürdürdükleri ve iş verimin çoğaldığı yöneticilerin gözünden kaçmaz. Ofisin seksi kadınları için yöneticilerini mutlu edebilmek bir başka görev olacaktır. Tutkuya dayalı bu ilişkiler kimi zaman bir grup halinde yaşanmakta, kimi zaman ise kadın ve erkek arasında özel bir maceraya dönüşmektedir.

Jade Secretaire de Luxe 2011 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Jade Secretaire de Luxe filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.1/10 517
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR