Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
JFK: Kapanmayan Dosya izle
8.0

 174İZLENME

8.0İMDB

 189 SÜRE

YIL 1991

Amerika başkanı Kennedy’ye düzenlenen kötü suikastı ele alan Jfk (1991) filmi ülkede yaşanan kaosu anlatıyor. Amerikan başkanı Kennedy’e düzenlenen tartışmalı suikast sonrası, geride birçok suçlu sanık ve komplo teorisi ortaya çıkar. Milyonlarca hikaye gün yüzüne çıkar ve gerçek kesinlikle öğrenilmez. Yapılan bu tartışmalı suikastın sonrasında ön planda olan Lee Harvey Oswald, cinayeti ve suikastı sadece kendisinin işlediği üzerine yeminler etse bile arka tarafta farklı gerçek ve olasılıklar vardır.
Amerikan medyası ve mahkemeleri bu olasılıklarla yoğun bir şekilde ilgilenirken, insanlar da bu olayın bir türlü netlik kazanmaması sebebiyle hayal kırıklığına uğrarlar. Yüksek mahkemenin kararına ve sonucuna inanmayan bölge savcısı Jim Garrison, olayın gerçek tarafını ortaya çıkarır.

JFK: Kapanmayan Dosya 1991 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. JFK filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.0/10 72693
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“JFK: Kapanmayan Dosya” filminde 4 Yorum bulunuyor.