Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Johnny English Tekrar İş Başında izle
6.2

 123İZLENME

6.2İMDB

 89 SÜRE

YIL 2018

Johnny English Tekrar İş Başında filmi, düzenlenen bir siber saldırının ardından, bu saldırının arkasında bulunan kişileri ortaya çıkarmaya çalışan Johnny English’i konu ediniyor. Johnny, emekli olduğu işine bu saldırının arkasında bulunanları ortaya çıkarmak için geri döner. Bu saldırı sonucunda, Britanya’da bulunan aktif olan bütün gizli ajanların kimlikleri de ortaya çıkmıştır.
Gizli servisin ilk olarak, baş hackerı bulması gerekmektedir. Ancak hackerı bulmakta pek yol kat edemeyeceklerini anladıklarınca, emekli olan Johnny English’i geri çağırırlar. Johnny, görevi kabul etmesine rağmen, bu işin sanıldığından daha zor olduğunu hemen anlar. Aynı zamanda eski usul yöntemlere alışkındır ve hackerı bulmak için, modern teknolojiyle mücadele etmelidir.

Johnny English Tekrar İş Başında 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Johnny English Strikes Again filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 3428
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR