Rastgele Film
Yukarı Çık
43
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Junk in the Trunk izle
4.3

 10.736İZLENME

4.3İMDB

 64SÜRE

YIL 2016

Amerika’da yapımı tamamlanan film, iki ana karakter ile beyaz perde de yerini alıyor. Film genellikle bir odada, alışveriş merkezinde ve okulda geçiyor. Will Powers, Derrick Pierre ve Bill Bailey arasından doğan tartışmalar sonucunda hırs, öfke ve intikam için farklı yollar deneniyor.
Birbirleriyle rekabet halinde olan ünlü isimler, kadınların seçimleriyle kendilerine ait bazı bilgileri de aktarıyorlar. Ancak, kadınların bu anlamda ne kadar güvenilir olduğunu film içerisinde görmeniz mümkün. Adalet, hırs, entrika ve seks üzerine kurulmuş filmde duygusal yoğunluğun yanı sıra seçimler etkili oluyor. Cinsellik ve duyguların birleştiği ve bu duyguların hırsa yenik düşmediğini keyifle izlemenizi sağlayacak bir film.

Junk in the Trunk 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Junk in the Trunk filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.3/10 166
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR