Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Jupiter’in Uydusu izle
6.1

 175İZLENME

6.1İMDB

 129 SÜRE

YIL 2017

Macaristan ve Almanya’nın ortak işi olarak 2017 yapımı olan film bir dram türündedir. Filmin ana karakteri olan Aryan ile babası Suriye’den Macaristan’a kaçmaktadırlar. Aryan ve babası tam sınıra geldiklerinde çıkan kargaşa sonucu ırkçı bir sınır polisinin silahından çıkan kurşun Aryan’a isabet eder. Olayı gören herkes 19 yaşında olan Aryan’ın öldüğünü düşünmektedir. Ancak bir sınır mülteci kampına götürülen Aryan için bir mucize yaşanır. Hayatta kalan Aryan doğa üstü güçlere sahip olur.
Sınırda başına gelen talihsiz olaylar sırasında babasını kaybeden Aryan, onu arama sürecinde bir çok zorluklar ile karşılaşır. Kurtuluşu sayesinde mucizelere olan inancı daha da derinleşen Aryanın yeni dünyasındaki sert koşullar, onu geçmişi ile yüzleşmek ve sorunları çözmek zorunda bırakmıştır.

Jupiter’in Uydusu 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Jupiter's Moon filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.1/10 1389
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Jupiter’in Uydusu” filminde 3 Yorum bulunuyor.
 • Envert

  Alman(Zdf Tv)-Fransız (Arte Tv) ve Macar ortak yapımı fantastik bir film. Arian (ki ismi de çok manidar!) Suriyeli bir mültecidir. Baba Murat (isminden de anlaşılacağı üzere bir Müslüman’dır) sınırda vurularak öldürülür. Arian da sınırda vurulur ancak ölmez. Uçmaya başlar.
  Şimdi gelelim Arian isminin niçin ilginç olduğuna. Hafızam beni yanıltmıyorsa, Hitler döneminde bir ’’İnsan Çiftliği’’ kurulmuştu. O çiftlikte sağlıklı Alman genç kızları ve delikanlıları çocuk yapmaya zorlanıyordu. Amaç Ari ırkı yaratmaktı ki bunlara da Arian deniyordu. Baba Müslüman olmasına karşın kahramanımızın adı Latinceden gelme Arian’dır. Filmde anlatılanlar da Arian’ın bir Ari ırka sahip olduğu görülmektedir. Çünkü doğa üstü güçleri vardır. Rüşvetçi bir tıp doktoru, onun bu doğa üstü güçlerini paraya tahvil etmeye başlar. Çünkü sarhoşken ameliyat masasında ölümüne yol açtığı bir çocuğun ailesine ’’kan parası’’ vererek tekrar mesleğine dönmek istemektedir. Olaylar bu şekilde gelişir.
  Sıkılmadan izlenebilecek (moda söyleyişle) bir yığın subliminal mesajlarla dolu bir film.
  İyi seyirler.

 • Envert

  (Yorumun devamı) [b]Not[/b]: Yazmayı unutmuşum bu subliminal mesajlardan en az birini: Yaşlı ve yatalak zengin bir kadın, rahatsızlığından ötürü ötanazi (doktor kontrolünde intihar diyelim) istemektedir. Kadının kocası, rüşvetçi doktorumuza büyük paralar vaat ederek karısının öldürülmesini ister. Ancak doktor, bunun büyük bir suç olduğunu söyleyerek teklifi kabul etmez. Burada devreye kahramanımız Arian girer. Kadın, Arian’ı görünce ’’Bana yardım et.’’ der. Arian, ona bir şeker verir ve kadın o şekeri yer yemez ölür.
  Mesele şu: Ari ırkı yaratmanın temel koşullarından biri, yaşlı veya hastalıklı insanların yaşamaya hakkı olmamasıdır.

 • baktims

  sağol hocam filmi izlemeden izlemiş kadar oldum. istemiyorum izlemeyecem :/