1080P
Jupiter'in Uydusu
Dublaj

Jupiter'in Uydusu

 Macaristan ve Almanya'nın ortak işi olarak 2017 yapımı olan film bir dram türündedir. Filmin ana karakteri olan Aryan ile babası Suriye'den Macaristan'a kaçmaktadırlar. Aryan ve babası tam sınıra geldiklerinde çıkan kargaşa sonucu ırkçı bir sınır polisinin silahından çıkan kurşun Aryan'a isabet eder. Olayı gören herkes 19 yaşında olan Aryan'ın öldüğünü düşünmektedir. Ancak bir sınır mülteci kampına götürülen Aryan için bir mucize yaşanır. Hayatta kalan Aryan doğa üstü güçlere sahip olur.
 Sınırda başına gelen talihsiz olaylar sırasında babasını kaybeden Aryan, onu arama sürecinde bir çok zorluklar ile karşılaşır. Kurtuluşu sayesinde mucizelere olan inancı daha da derinleşen Aryanın yeni dünyasındaki sert koşullar, onu geçmişi ile yüzleşmek ve sorunları çözmek zorunda bırakmıştır.

 20571İZLENME

 0FAVORİ

 6.4İMDB

Detay

  Film açılmıyorsa farklı alternatiflerden izlemek için üstteki { TRDUB & ALTYAZILI } üstüne basarak seçim yapabilirsiniz.

-- REKLAMI GEÇ --
  Yorum Alanı
3 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
VİP Üye
  Envert 15 Mart 2018, Perşembe
Alman(Zdf Tv)-Fransız (Arte Tv) ve Macar ortak yapımı fantastik bir film. Arian (ki ismi de çok manidar!) Suriyeli bir mültecidir. Baba Murat (isminden de anlaşılacağı üzere bir Müslüman’dır) sınırda vurularak öldürülür. Arian da sınırda vurulur ancak ölmez. Uçmaya başlar.
Şimdi gelelim Arian isminin niçin ilginç olduğuna. Hafızam beni yanıltmıyorsa, Hitler döneminde bir ’’İnsan Çiftliği’’ kurulmuştu. O çiftlikte sağlıklı Alman genç kızları ve delikanlıları çocuk yapmaya zorlanıyordu. Amaç Ari ırkı yaratmaktı ki bunlara da Arian deniyordu. Baba Müslüman olmasına karşın kahramanımızın adı Latinceden gelme Arian’dır. Filmde anlatılanlar da Arian’ın bir Ari ırka sahip olduğu görülmektedir. Çünkü doğa üstü güçleri vardır. Rüşvetçi bir tıp doktoru, onun bu doğa üstü güçlerini paraya tahvil etmeye başlar. Çünkü sarhoşken ameliyat masasında ölümüne yol açtığı bir çocuğun ailesine ’’kan parası’’ vererek tekrar mesleğine dönmek istemektedir. Olaylar bu şekilde gelişir.
Sıkılmadan izlenebilecek (moda söyleyişle) bir yığın subliminal mesajlarla dolu bir film.
İyi seyirler.
İMZA
Envert
Avatar
VİP Üye
  Envert 15 Mart 2018, Perşembe
(Yorumun devamı) Not: Yazmayı unutmuşum bu subliminal mesajlardan en az birini: Yaşlı ve yatalak zengin bir kadın, rahatsızlığından ötürü ötanazi (doktor kontrolünde intihar diyelim) istemektedir. Kadının kocası, rüşvetçi doktorumuza büyük paralar vaat ederek karısının öldürülmesini ister. Ancak doktor, bunun büyük bir suç olduğunu söyleyerek teklifi kabul etmez. Burada devreye kahramanımız Arian girer. Kadın, Arian’ı görünce ’’Bana yardım et.’’ der. Arian, ona bir şeker verir ve kadın o şekeri yer yemez ölür.
Mesele şu: Ari ırkı yaratmanın temel koşullarından biri, yaşlı veya hastalıklı insanların yaşamaya hakkı olmamasıdır.
İMZA
Envert
Avatar
Üye
  baktims 17 Haziran 2018, Pazar
sağol hocam filmi izlemeden izlemiş kadar oldum. istemiyorum izlemeyecem :/
İMZA
Fırlattım AŞKını serin sularına eyy İSTANBUL.. boğazında kalsın....
  Benzer Filmler
1080P
Komün
Komün
 Komün 2016 - Kollektivet 2016 Danimarka sinemasının ender filmlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Danimarka sinemasının yaptığı film dram dalında çok güzel bir şekilde hazırlanmış. Filmin yılı 1970'lerde geçiyor. Danima...
 •   Tür : Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Dram
 •   İzlenme: 1883
 •   11
    3
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 110 Dk.
IMDb6.4
MultiDil
1080P
Kayıp Zamanlar
Kayıp Zamanlar
 Kayıp zamanlar 2016 Güney Kore yapımı fantastik bir film olarak sizlere sunulmuş bulunuyor. Yanlarına büyüklerini almadan gezmeye giden çocuklar belirli bir süre sonra kaybolurlar. Çocuklardan haber alınamaz. Aradan 2 gün geçer ancak çoc...
 •   Tür : Türkçe Dublaj, Fantastik, HD 1080p
 •   İzlenme: 2080
 •   19
    2
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 130 Dk.
IMDb7.3
Dublaj
1080P
Çin'de Doğdum
Çin'de Doğdum
 Çinde Doğdum 2016 - Born in China 2016 filmi aslında bir belgesel olarak karşımıza çıkmakta. Çin'de doğmuş olan bir panda ve onun büyüyen yavruları ile birlikte aynı zamanda genç bir altın maymun ve onun 2 yavrularını yetiştirmek için mü...
 •   Tür : Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Belgesel
 •   İzlenme: 2362
 •   18
    2
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 79 Dk.
IMDb7.2
MultiDil
1080P
Batman: Pelerinli Süvarilerin Dönüşü
Batman: Pelerinli Süvarilerin Dönüşü
Batman Pelerinli Süvarilerin Dönüşü 2016 - Batman: Return of the Caped Crusaders 2016 bir animasyon aksiyon filmi olarak karşınıza çıkıyor. Batman ve Robin karakterlerinin tekrar dirilişi gibi bir film olarak karşımıza çıkmasının yanı sır...
 •   Tür : Aksiyon, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj
 •   İzlenme: 2315
 •   17
    1
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 78 Dk.
IMDb6.9
MultiDil

ÖNEMLİ DUYURU !!!

* Üyelerimiz Reklamları Görmez, Reklam Derdiyle Uğraşmaz : )

* Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

* Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz.

* Film açılmıyorsa farklı alternatiflerden izlemek için üstteki { TRDUB & ALTYAZILI } üstüne basarak seçim yapabilirsiniz.

* LÜTFEN Adblock, Adguard, uBlock ve VPN programları kullanmayınız.

* Video izlerken çıkan reklamlardan şikayetçi olan arkadaşlara duyuru. Reklamlar video sitesinden kaynaklıdır bizden değil. Olabildiğince reklamsız yerlere yüklemeye çalışıyoruz.