Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Jurassic Park 3 izle
5.9

 1.352İZLENME

5.9İMDB

 92 SÜRE

YIL 2001

Sekiz yıl önceye dönelim: John Hammond, DNA molekülleri ile yaratılmış olan genetik mühendisliği sonucu ortaya çıkan dinozorların bariyerler ardında özgürce dolaşmasını öngören projesi olan Jurassic Park’ı yaşama geçirmişti.
Dört insanın ölümünün ardından ve projesinin başarısız olması nedeniyle, Isla Nubar adası Costa Rica hükümetince halka kapatılmıştı. Kapatılmasının dört sene sonrasında John Hammond ikinci kez bir girişimde bulundu ve dinozor diriltme deneyini bu defa Los Cincos Muertes adasında yaşama geçirdi.
Fakat büyük bir fırtına laboratuvarı yok etti ve ardından, prehistorik olan bu yaratıklar bulundukları yerden kaçtı. Adanın vahşi ortamlarına dağıldı. İçlerinden bazıları, adanın elverişli olan ekolojisi içinde bir şekilde hayatta kalmayı ve yaşamayı başardı…
Şimdi ise aradan dört yıl geçti ve dinozorlar yine karşımıza çıktı: Bu kez, ilk iki filmden tanımış olduğumuz diriltilen prehistorik yaratıklar ile dolu adanın üzerinden uçma hevesi bulunan bir grup zengin maceraperestin hevesi sebebiyle bilim adamlarının başı belada…

Jurassic Park 3 2001 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Jurassic Park III filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.9/10 24233
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR