Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kaçan Kovalanır izle
6.0

 445İZLENME

6.0İMDB

 94 SÜRE

YIL 2014

Narrator uzun süredir herhangi biri ile beraber olmamıştır ve bu durum onun canını oldukça çok sıkmaktadır. Çünkü çevresinde olan tüm arkadaşlarının sevgilisi vardır ve bir yere gidecekleri zaman onlar sevgilileri ileNarrator ise tek başına gelmektedir.Narrator davet almış olduğu bir hayır gecesine katılır ve burada Mallory adında genç ve oldukça güzel bir bayan görür. Onu gördüğü an âşık olmuştur ve yakınlaşmak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak aradan zaman geçtiğinde kötü bir haber alır veMallory’nın nişanlı olduğunu öğrenir. AmaNarrator bunu duyduktan sonra vazgeçmeyecektir ve kızın gönlünü çalabilmek için elinden geleni yapacaktır. Çünkü kızın nişanlısı ile arası son zamanlarda oldukça çok bozuktur ve bu durumNarrator için oldukça önemli bir zamandır.

Kaçan Kovalanır 2014 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Playing It Cool filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.0/10 4678
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Kaçan Kovalanır” filminde 8 Yorum bulunuyor.
  • tj

    Kaptan Amerika serisinin kaslı yakışıklısının -ki bu filmde sıska- son derece kötü oyunculuğuyla tamamen kalitesizleştirdiği, berbat bir senaryo ve izlenmeye değmeyecek bir video filmi.

  • SinneR38

    Günlük hayatımızdada olmuyor mu zaten kaçan kovalanıyor ve aşk sahneleri genelde böyle oluyor. Nefret ile başlayan duygu bir anda hiç fark etmediğin zaman aşka dönüşüyor ve filmde işlenen konu aslında günlük hayatımızdan alıntı edilen mevzuların harmanlamasıyla oluşmuştur. Yakınlaşmalar sonucunda başarıya, mutluluğa ulaşılsa da filmdeki oyuncular dışında pek bir güzellik göremedim ben.