Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kaçış izle
5.8

 285İZLENME

5.8İMDB

 101 SÜRE

YIL 2017

Dram türündeki The Escape 2017 filmi, artık aralarında aşk kalmayan evli bir çifti anlatıyor. Orta yaşlardaki bir ev kadını, artık yaşadığı monoton hayattan sıkılarak, kendisini keşfetmek ve mutlu hissetmek için yeni bir arayış içine girer. Sürekli kendini düşünen bencil kişilikli kocası ise ona kaçmak için bir sebep daha vermektedir.
Artık bu mutsuz evliliği kaldıramayan kadın, içindeki mutluluğu tekrar keşfetmek ve yaşadığını hissetmek için bir seyahate çıkar. Bu sebeple Paris’e tek yön bir bilet satın alır. Fakat hayatını tekrar anlamlandırmak ve sıradanlığı yıkmak için yollara düşen bu kadının boğucu ve mutsuz hayatından kurtulmak için önce kendi bakış açısını değiştirmesi gerekmektedir..

Kaçış 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Escape filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.8/10 715
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR