Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kahraman Güvercin izle
5.5

 566İZLENME

5.5İMDB

 76 SÜRE

YIL 2005

Bir dünya savaşı yaşanırken tüm güvercinler savaşta yer almak ve sıradanlıktan çıkarak kahraman olmak ister. Savaşın oldukça şiddetli olması ve gerekli tüm malzemelerin eksiksiz olması için tüm halk seferber olmuştur. Savaşın şiddetli olması güvercin asker alımını da artırmıştır ve bunu duyan güvercin hemen yücelik görevi için başvuru yapmıştır. Bu başvurudan sonra artık gerçek bir kahraman güvercin olmak zorundadır ve tüm zorluklar ile mücadele etmelidir.
Başvurusu kabul edilen güvercin o kadar mutlu olmuş ve heyecanlanmıştır ki hiç zaman kaybetmeden savaşa katılmak istemiştir. Savaş esnasında ilk başta biraz zorlansa da zaman geçtikçe cepheye alışmış ve büyük katkı sağlamıştır. Böylelikle şiddetli savaş galibiyetle sonuçlanmış ve güvercin artık kahraman güvercin mertebesine ulaşmıştır.

Kahraman Güvercin 2005 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Valiant filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.5/10 2349
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR