Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kapitalizmi Kurtarmak izle
6.8

 463İZLENME

6.8İMDB

 73 SÜRE

YIL 2017

Amerikan eski çalışma bakanı Robert Reich yıllar geçtikten sonra ülkesindeki yaşanan ekonomik sorunların perde arkasını irdeliyor. Bu hikâyeyi anlatırken kapitalizm ile ilgili pek çok gerçeği de ortaya çıkaracaktır. Güç para ve yolsuzluk parti politikasında eşitsizlik bir kısır döngüye neden olur. Robert Reich eylem çağrısı yapmaktadır. Ulusal ekonomideki büyük değişikliğin hikâyesinin anlatıldığı belgeselde tüm kesimden Amerikalı ile buluşuyor. Eşitsizliği anlatmak için her Amerikalı ile görüşmeler yapmaya çalışmaktadır. Yıllar geçtikten sonra bile ülkelerinde yaşanan ekonomik sorunların perde arkasının konu edildiği filmde kapitalizmle ilgili bilinmeyen pek çok gerçeğini ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Yönetmenliğini Sari Gilman’ın yaptığı film oldukça ilgi çekicidir.

Kapitalizmi Kurtarmak 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Saving Capitalism filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 672
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Kapitalizmi Kurtarmak” filminde 8 Yorum bulunuyor.
  • berat

    içerden projeksiyon tutmak tamam..clinton sana görev verdiğinde hangi mücadeleyi verdin…veya insanlara birazda eğlenin derken yoksa sen mi insanlarla eğleniyorsun..

  • HolyCow

    Adam zaten yapmak istediklerini ve olması gerekenler yapılmadığı için ’’istifa’’ etmiş. Yani sermayenin kuklası olan hükümette bir figüran olmak istememiş.
    Neyse, Film/Belgesele ya da kitaba dönersek, bence son derece bilgilendirici ve motive edici bir çalışma yapılmış. Aklı başında olanın izlemesi gereken bir belgesel. Bunun yanısıra bu belgeselde anlatılanların aslında kopyaşanarak ülkemiz dahil tüm sömürge devletlerde uygulandığını da daha fark etmediyseniz fark edecek, o derin uykudan uyanacaksınız. Yok hala filmin sonunda birşey anlamadıysanız gidin yoldan geçen arabaları izleyin.

    1