Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kaptan Fantastik izle
7.9

 203İZLENME

7.9İMDB

 118 SÜRE

YIL 2016

Amerikalı yönetmen Matthew Brandon Ross tarafından filme alınmıştır. Amerika’nın kuzeybatısındaki ormanlarda yaşayan 6 çocuklu bir babanın hikâyesi ile başlar. Baba “Ben” karakterini ünlü oyuncu Viggo Mortensen canlandırıyor. Ben oğullarına ve kızlarına kendi düşüncesine göre mükemmel bir insanın oluşması için ihtiyaç duyduğu şekilde yetiştiriyor. Onları ormanda eğitimlere tabi tutuyor, avlanmayı, doğada hayatta kalmayı öğretiyor, doğa ile birlikte yaşamayı gösteriyor. Ama aynı zamanda da tam bir entelektüel, onlara kitap okumayı doğru düşünmeyi felsefeleri ve tarih bilgilerini de öğretiyor. Çocukları farklı yaşlarda olduğu için bu eğitim hiç bitmiyor. Tabi bunca şeyi yapabilmek bir düzen ve disiplin gerektiriyor. Bu dünyada ki diğer insanlardan izole yaşam tarzını sürdürdükleri sırada karısı Leslie’nin ölümü bu düzeni tam manasıyla sarsıyor. İnsanın bakış açısını değiştirebilecek değerli bir yapım.

Kaptan Fantastik 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Captain Fantastic filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.9/10 28014
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Kaptan Fantastik” filminde 36 Yorum bulunuyor.
 • salpa

  güzel bir catışma yaşam tercihi üzerine.ama çok güzel.mutlaka izleyin.
  tesekkürler

 • alp yalcın

  cok gereksiz bir film zaman kaybı

 • mavi_deniz

  biri çok güzel diyor biride çok gereksiz diyor arada kaldıım be kardeşlik en iyisi izliyeyim bende yorumumu yazayım takdir yorumu okuyan arkadaşlara kalsın 😀 şeytanınız bol olsun….

 • mavi_deniz

  film güzel izlenebilir 2 saat nasıl geçti farketmedim bile 🙂

 • ERENYILMAZ

  Güzel film kardes neresi kötü bu filmin

 • victor hugo

  Film çok güzel.İzledikten sonra film izlemiş gibi değilde bir roman okumuşcasına lezzet duyuyorsunuz.Tavsiye ederim iyi seyirler.

 • Diyojen

  Vasat bir filmdi. İnto the wild’ın yanında sönük kaldı. Gerçi farklı şekilde yorum getirmeye çalıştılar fakat özünde anlattıkları şey benzerdi; doğanın gücünü tekrardan içimizde hissetmek, özgürleşmek vb. Fakat kapitalizme din temelinden saldırmak biraz komiğime gitti. Sonuçta din, orta cağın egemen düşünüşü. Modern zamanda zaten dinin ölümü gerçekleşmiştir. Zaten geleneksel din düşüncesi de sistemin karşısında yer alır. Bu yüzden salt bir sistem eleştirisi beklerdim. Diğer yandan olay örgüsü biraz kuruydu. Bazı yerler fazla uzatıldı. Sahneler içimde merak duygusu pek uyandıramadı. Bu yüzden de çoğu kez sıkıldığımı hissettim.

 • NAZMİYE ATMACA

  Aile bağları, eğitim, inançlar ve çocuk yetiştirme adına muhteşem bir film. Özellikle ailelerin izlemesi gerekir. Her yaş grubuna yönelik vurgular var. Ölümü anlatırken bile değişik yaşlardaki çocukların tepkisi çok iyi verilmiş. Ben eğitimci olarak tavsiye ediyorum..

 • Gkdr ysf

  Muhteşem kesinlikle izleyin derim