Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kara Büyü izle
6.2

 165İZLENME

6.2İMDB

 100 SÜRE

YIL 2016

Çok genç yaşta evladını kaybeden bir anne onunla son bir kez konuşabilmek için gizli bir tarikata katılarak kendilerinin yaptığı büyüden faydalanmak istemektedir. Solomon isimli biri ile beraber Kabbalah inancını yaşatmaya çalışan insanların arasına karışan acılı anne medeniyetten uzak bir ev bularak büyü hazırlıkları yapmaya başlarlar.
Kabbalah toplumunun yaptığı büyüler sayesinde ölen kişileri görebilme ve hatta çok daha ötesinde yaşanabilecek doğa üstü şeyleri gerçekleştirme güçleri olduğuna inanılmaktadır. Annenin Kabbalah’a katılması ve çocuğu ile son bir kez konuşarak vedalaşması için çıktığı doğa üstü ve enteresan olayları konu alan film korku kategorisinin en iyi örneklerinden birini oluşturmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Liam Gavin yer almaktadır.

Kara Büyü 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. A Dark Song filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 3109
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR