Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ölüm Düğümü izle
6.5

 378İZLENME

6.5İMDB

 109 SÜRE

YIL 2018

Tyler Burnside, kilisede gönüllü olarak hizmet veren dindar bir çocuk, başarılı bir izci ve ailesine sıkı sıkıya bağlı olan bir evlattır. Tyler’in babası da yine kendi kasabalarında çok sevilen ve sayılan bir insandır. Tyler, gün geçtikçe büyümekte ve çevresine özelikle de babasına çok dikkat etmektedir.
Bir gün yine babasını izlediği bir sırada babasının kimseye çaktırmadan evlerinin önünde bulunan kulübeye girdiğini görür. Tyler, kulübede neler olduğunu merak etmeye başlar. Tyler, kulübeye girer ve orada bir kutu bulur. Kutuda gördükleri, yaşadığı kasabaya bundan 10 sene önce dadanan ve birden fazla kadının canını alan bir katilin delilleridir. Bundan sonra babasıyla yüzleşmek zorunda kalacak ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Ölüm Düğümü 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Clovehitch Killer filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 1041
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR