Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Karanlık Nehir izle
5.8

 139İZLENME

5.8İMDB

 90 SÜRE

YIL 2017

Babası 15 yıl önce vefat etmiş olan Alice, uzun zaman sonra tekrardan doğduğu kasabaya doğru gider. Kasabaya gitmesi onun için artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Çok uzun yıllar kardeşi olan Joe’yı görmemiş olan Alice kardeşi ile beraber geriye kalan ömrünü geçirmek için kasabaya ulaşır. Senelerdir kardeşiyle geçirdiği ayrılığı son buldurması ve beraber yaşamaya başlamaları onlar için heyecan verici bir durum haline dönmüştür.
Ama bu süreç içerisinde yeni yaşamına alışmaya çalışması onu zorlayan etkenlerden olmuştur. Yıllar sonra gerçekleşen ilk buluşmadaki heyecan bir anda geçmişteki kırgınlıkların yüzleşmesine başlamıştır. Kardeşine ayrılığın nedenlerini anlatmak Alice için zor bir görev olarak görülüyor.

Karanlık Nehir 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Dark River filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.8/10 334
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR