Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Karanlık Oda izle
4.5

 154İZLENME

4.5İMDB

 95 SÜRE

YIL 2017

Billy uzun yıllar savaş alanında askeri muhabirlik yapmış olan bir gençtir. Askeri muhabirliği bırakıp ülkesine dönmüştür. Sosyallikten ve insanlıktan tamamen uzak olan savaş alanlarından dolayı Billy yalnız bir insana dönüşmüştür.
Normal hayata adapte olmakta da oldukça zorluk çekmektedir. Bu yalnızlığını bırakmak ve adapte sürecini kolaylaştırmak için çok sevdiği muhabirlik mesleğine devam etmeye çalışacaktır. Kendisine ilginç ve farklı gelen insanların fotoğraflarını çekerek işe koyulacaktır.
Billy farklı bulduğu her insanın fotoğrafını çekmeye devam ederken birçok cinayet haberi alır. Öldürülen kişiler sırasıyla Billy’nin fotoğraflarını çektiği insanlardır. Billy bu durum karşısına şoka uğrar ve kendinden şüphelenmeye başlar. Cinayetlerin sırrını çözmek için kendisini yine bir yalnızlığa gömer.

Karanlık Oda 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Camera Obscura filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.5/10 121
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR