Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Karanlıkla Karşı Karşıya izle
7.5

 66İZLENME

7.5İMDB

 135 SÜRE

YIL 2018

1970 yıllarında siyahi hareketlerin oldukça fazla dile getirildiği ve güç kazandığı yıllar iken Afrika asıllı Ron Stallwort ve Colorada Springs ilk siyasi polisler olarak görev yapmaya başlarlar. Henüz çaylak olmalarına karşılık oldukça zorlu bir görevin içine girmek zorunda kalırlar.
Beyaz ırkın üstün olduğunu savunan Ku Klux Klan isimli bir örgüte sızmak zorunda kalırlar. Beyaz tenli birisine ihtiyaç duyduklarında ise Ron devreye girecektir. Ek olarak teşkilattaki başka beyaz polislerden de destek alınması gerekir. Ten ve ırk ayrımcılığına dair yapılmış bir otobiyografi tarzından hareketle çekilen film ırkçılıkla mücadele etmek gerektiğini öne süren en anlamlı yapıtlar arasında gelir.

Karanlıkla Karşı Karşıya 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. BlacKkKlansman filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.5/10 23124
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR