Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kardaki Küller izle
6.7

 341İZLENME

6.7İMDB

 98 SÜRE

YIL 2018

Film İkinci dünya savaşı yıllarında yaşanan çarpıcı olayları konu alıyor. İkinci dünya savaşı döneminde Stalin’in Baltık bölgesinin acımasızca işgal edilmesi ve halkın yaşadığı sıkıntılar sonrasında Sibirya’ya sürülmesi üzerine yaşanılan dram anlatılıyor. Stalin’in Baltık bölgesinde ailesiyle birlikte yaşayan 16 yaşındaki kızın gizli dünyasını anlatan film, duygu yüklü ve son derece etkileyici bir film olarak karşımıza çıkıyor.
16 yaşında, ailesiyle birlikte yaşadığı yerden sürülen kızın yaşadığı yoğun duygular ve kızın sanatçı ruhu izleyiciyi son derece etkiliyor. Sibirya’ya sürülen genç kızın sanatçı ruhu ve herkesin umutsuzluğa kapılmasına rağmen, kızın bitmeyen umudu filmde en güzel şekilde işleniyor ve izleyenleri büyülüyor.

Kardaki Küller 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Ashes in the Snow filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.7/10 246
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR