Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Karşınızda Martin Bonner izle
6.5

 119İZLENME

6.5İMDB

 83 SÜRE

YIL 2013

Martin Bonner, Doğu Kıyısı’ndaki yaşamını geride bırakarak Nevada’ya taşınma kararı alan iki çocuk sahibi yaşlı bir adamdır. Yirmi yıldan uzun bir süre Doğu Kıyısı’nda yaşayan Bonner için yeni bir hayat başlayacaktır. Nevada’da hapishanede bulunan tutukluların hayata geri kazandırılması ile ilgili bir projeye direktör olarak atanır. Amacı tutukluları başka bir hayatın mümkün olduğuna inandırabilmektir.
12 yıl boyunca tutuklu kalan ve cezasını doldurduktan sonra serbest bırakılan Travis Holloway ise dünyaya uyum sağlamakta zorlanmaktadır. Birbirlerine iki zıt karakter olan Bonner ve Holloway bir araya gelirler. Karşıt görüşlerine rağmen, ikili zaman içerisinde birçok ortak noktasının olduğunu keşfedecektir. Bu arkadaşlık ise Holloway’in güven kazanabilmesine bağlı olacaktır.

Karşınızda Martin Bonner 2013 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. This Is Martin Bonner filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 71
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR