Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Karton Boksör izle
6.4

 45İZLENME

6.4İMDB

 88 SÜRE

YIL 2016

Willie birtakım sebeplerden dolayı evsiz kalmış bir adamdır. İşi, yiyecek ekmeği ve kalacak yeri bulunmayan Willie her gece katladığı kartonların üzerinde uyumaktadır. Bir gün Willie’ye hiç beklemediği bir teklif gelir. Zengin çocuklarının eğlenme amacıyla düzenlediği bir boks gecesine katılması istenir.
Zengin çocuklar evsizlerle dalga geçmek için bazı gecelerde onlarla dövüşür. Ortaya bahis koyulan bu gecelerde her zaman zenginler kazanır. Willie de boks gecesine gitmeyi kabul ettiğinde bir zengin ile karşı karşıya kalır. Herkes zengin çocuğun galip gelmesini beklerken büyük bir yanılgıya düşerler. Çünkü kazanan Willie olmuştur. Evsizler Willie’nin bu başarısı karşısında her boks gecesinde zenginleri dövmesini ister. Willie’yi farklı maceralar beklemektedir.

Karton Boksör 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Cardboard Boxer filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.4/10 576
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Karton Boksör” filminde 8 Yorum bulunuyor.
  • trusan

    İzlenmesini tavsiye ederim.. güzeldi.

  • Envert

    1 Trilyon 300 milyar dolar. (1 milyar doların yaklaşık ağırlığı 12 ton. Bir sebze kamyonu tepesine kadar ancak 8.5 ton alabiliyor.) Bu para ABD’nin Irak savaşında harcadığı para. Amerika’da sokakta yaşayan insanlar, o ülkenin sosyal gerçeği.
    Film, alışılmışın dışında, Amerika’daki evsizlere cılız da olsa bir ışık tutmuş. Willie, eğlenmek isteyen zengin züppelerin oyuncağı olur. Kendisi gibi evsizlerle para karşılığında dövüşmeye başlar. Aslında kalbi sevgi doludur. Koca şehirde kendisini asla görmeyen yüz binlerce insanın arasında yapayalnız yaşamaktadır tıpkı öteki evsizler gibi.
    Her şeyin ama her şeyin paraya nasıl tahvil edildiğini görmek istiyorsanız mutlaka izleyin.