Rastgele Film
Yukarı Çık
23
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kasabadaki Ölü 2 izle
4.3

 1.488İZLENME

4.3İMDB

 100 SÜRE

YIL 2017

Kasabadaki Ölü 2, serinin ikinci filmi olarak farklı bir konuda bulunuyor. Bir grup asker çetesi ve korsanının bir aile yadigarını çalmasıyla film başlıyor. Çalınma esnasında yaşanan olaylar ve bu yadigarın büyük gücü hakkında bilinmeyenleri çözmek için bir çözüm aranıyor.
Yadigarın sırrı, dünyayı yok edebilecek güçte olmasıdır. Bu yıkımı önlemek ve yok olmayı durdurmak için filmin baş kahramanı Guerro mezarından tekrar uyanır. Bu sayede taşı korumak için ve yadigarı yerine ulaştırabilmek için çeşitli oyunlar sergiler. Asker gurubunun bu görüntüler karşısında yadigarla olan mücadelesi ve onun büyüsünü bilmemeleri nedeniyle de ortaya çıkan şaşkınlık ve korku belirtileri serüvenin macerasını oluşturuyor.

Kasabadaki Ölü 2 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Dead Again in Tombstone filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.3/10 42
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR