Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kasım Suçluları izle
5.3

 85İZLENME

5.3İMDB

 86 SÜRE

YIL 2017

Adison Schacht, 18 yaşına daha yeni girmiş olan lise son sınıfı öğrencisidir. Okul içerisinde oldukça tanınan ve popüler olan Adison’ın yerinde birçok öğrenci olmak istemektedir. Yaptığı çeşitli olayların yanı sıra başarılı olan Adison’ın tek amacı Chicago Üniversitesi’ne girmektir. Bu süreçte okulun popüler ve güzel kızı olan Phoebe ile arasında bir ilişki başlangıç vermeye başlamıştır. Oldukça düzenli ve güzel şekilde ilerleyen hayatı sınıf arkadaşının öldürülme haberi ile alt üst olur.
Arkadaşının öldürülmesinde polisler olaya hemen el atmıştır. Polislerin dediğine göre arkadaşı bir çete hesaplaşmasına kurban gitmiştir. Ancak Adison bu açıklamadan tatmin olmaz ve arkadaşının neden öldürüldüğünü kendi yöntemleri ile öğrenmeye çalışır.

Kasım Suçluları 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. November Criminals filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.3/10 1006
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR