Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kasırgada Vurgun izle
5.1

 349İZLENME

5.1İMDB

 103 SÜRE

YIL 2018

Şehir kasırga tehdidi altında kalmıştır. Fırsat düşkünü suçlular ABD Mint yerine sızarak 600 milyon dolar para çalar. Kasırga, 5. derece bir fırtınaya çevrilince iyi hazırladıkları proje ve planları ters gider. Maliye Bakanlığı temsilcisinin bilmiş olduğu kasa dairesinin şifresine ihtiyaç duyulur. Ancak temsilci, kendine beklenmedik bir ortak bulmuştur: Kasırgalardan korkan ama suçluların kaçırdığı kardeşini kurtarmaya çalışan bir meteoroloji uzmanıdır. Uzman Will, bu dur durak bilmeyen, adrenalin dolu, aksiyon ve gerilim koşullarında galip olmak için fırtına konusunda bildiklerini silah gibi kullanacaktır.
Kasırgada Vurgun filminde Hızlı ve Öfkeli, Dragon Heart, Alex Cross ve Yeni Nesil Ajan gibi filmlerde imzası olan Rob Cohen yönetmen olarak karşımıza çıkmıştır.

Kasırgada Vurgun 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Hurricane Heist filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.1/10 2133
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR