Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kayıp Prenses izle
6.1

 1.584İZLENME

6.1İMDB

 85 SÜRE

YIL 2018

Güzeller güzeli prenseslerin, savaşçı büyücülerin ve cesur şövalyelerin hikayesinde Ruslan bir sanatçıdır ve şövalye olmak en büyük isteğidir. Güzel prenses Mila ile karşılaşan Ruslan prensese aşık olur. Ancak Mila’nın kralın kızı olduğu gerçeğinden habersizdir. Mila ve Ruslan birbirlerine günden güne aşık olurlar ve son derece mutludurlar. Fakat iki aşığın mutluluğu ne yazık ki kısa sürecektir.
Kornomor isimli kötü büyücü ikiliyi ayıracak kötü bir büyü yapacaktır. Bu kötü kalpli büyücü Mila’yı Ruslan’ın hemen önünde sihirli güçleri ile kaçırır. Bu olaydan sonra Ruslan bütün hengameleri aşıp prensesi kurtarmak için kendisine söz verir ve aşkını kanıtlamak için Kornomor’un arkasına düşer.

Kayıp Prenses 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Stolen Princess filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.1/10 342
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR