Rastgele Film
Yukarı Çık
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kefernahum izle
8.4

 1.374İZLENME

8.4İMDB

 126 SÜRE

YIL 2018

2018 yılının en duygusal filmlerinden biri olan Kefernahum 2018, Cannes Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü’ne layık görülmüştür. Yönetmenliğini Lübnanlı yönetmen Nadine Labaki’nin yaptığı bu duygu yüklü eser, ülkemizde de vizyona girme şansını elde etmiştir. Genellikle çocuk oyunculardan oluşan Kafernahum, anlattığı hikaye ile 2 saatlik bir duygu seli yaşatmaktadır.
Lübnan’da bir mülteci mahallesinde geçen ve zorluklara değinen bu film, uluslararası festivallerde de oldukça ses getirmiş ve ayakta alkışlanmıştır. Çocuk yaşta hayata ve zorluklara atılmak zorunda kalan Zain’in kardeş sevgisinden yola çıkarak anlatılan bu film, Suriyeli göçmenlere de değinmekte ve umut tacirlerinin bu insanlar üzerindeki etkisini de anlatmaktadır.

Kefernahum 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Capernaum filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.4/10 4852
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Kefernahum” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • RedLizard

    yer yer ağlayarak izledim ama elimden ağlamaktan başka da bir şey gelmiyor

    1