Rastgele Film
Yukarı Çık
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kelebek izle
8.0

 1.277İZLENME

8.0İMDB

 151 SÜRE

YIL 1973

Daha önceden küçük bir suçtan ötürü hüküm giymiş olan “Kelebek” lakaplı Henri, bu sefer de haksız yere cinayet suçu ile yargılanmaktadır. Masumiyetini yargıya kanıtlayamayan Kelebek, Fransa’da kötü namı ile tanınmış olan Şeytan Adası’ndaki yüksek güvenlikli bir hapishaneye gönderilir.
Bu hapishanede mahkumlara uygulanan insanlık dışı şiddeti duyan Kelebek, hapishaneye doğru yola koyulduğunda tanıştığı Louis Dega adındaki bir mahkumla arasında zaman geçtikçe sadakate dayanan bir bağ geliştirir. Gerçek bir hikayeden uyarlanmış olan filmde Henri hapishaneye girdiği zaman gördüklerine inanamayacak ancak bu sisteme boyun eğmeyerek pek çok kişinin örgütlenmesine neden olacaktır. Hapishanede yaşanan insanlık dışı şiddet eğilimlerine karşı gelebilecek tek kişi Henri’dir.

Kelebek 1973 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Papillon filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.0/10 8893
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR