Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kelimelerin Ötesi izle
5.9

 109İZLENME

5.9İMDB

 85 SÜRE

YIL 2017

Genç ve yetenekli bir avukat olan Michael, Polonyalı bir avukat tarafından Almanya’ da bulunan büroya işe alınıyor. Michael, göçebe olan ve göçmen olarak yaşayan insanların davalarıyla ilgileniyor ve bu davalarda üstün başarılar elde ediyor. Geçmişi hakkında yanlış bilgilere sahip olan fakat bunun farkında olmayan genç adam, kendini yalnızca işine vermiş ve tüm göçmenlik davalarını kazanmıştır.
Bir gün ölü olduğunu sandığı babasının aslında hayatta olduğunu öğrenen avukat, ufak çaplı bir araştırma sonunda babasına ulaşıyor. Babası ile önemli anlar yaşayan ve tüm gerçekleri öğrenen adam, babasıyla sohbet ettikçe ailesi hakkında tüm detayları öğreniyor ve bunları daha önceden öğrenemediği için pişmanlık duyuyor.

Kelimelerin Ötesi 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Beyond Words filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.9/10 28
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR