Rastgele Film
Yukarı Çık
332
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kızıldeniz Operasyonu izle
6.7

 22.276İZLENME

6.7İMDB

 142 SÜRE

YIL 2018

PLA, Hong Kong ve Çin’in deniz kuvvetlerinin ismidir. Tehlikeli bir hal olduğunda PLA devreye girer. Çin ve Hindistan’ın arasında bulunan denizde teröristler yerleşmiştir. Bir grup insanı esir almış olan bu teröristlere karşı PLA Deniz Kuvvetleri görev alır. Hindistan’da rehineleri kurtarmak için bir operasyon başlatırlar. Hem teröristlere boyun eğmemek hem de rehinelere zarar gelmesini engellemek için sıkı bir operasyon gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
Zamanla yarış halinde olmak zorunda kalan PLA deniz kuvvetleri kendilerini bekleyen sürprizlerden bihaberdir. Bu rehine kurtarma operasyonu zaman geçtikçe uluslararası bir problem haline dönüşmeye başlar. Zor bir sınava dönüşen rehine kurtarma operasyonu karmakarışık bir durumun ortasında görevini yerine getirmeye çalışan deniz kuvvetlerini konu alıyor.

Kızıldeniz Operasyonu 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Operation Red Sea filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.7/10 495
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR