Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Knock Down the House izle
6.9

 298İZLENME

6.9İMDB

 87 SÜRE

YIL 2019

Knock Down the House filmi; 2018 ABD Kongre seçimlerinde, farklı hayat hikayesine sahip 4 kadının nüfuzlu kongre üyelerinin karşısında farklı bir bakış açısı yaratmalarını konu ediniyor. Biri kömür madeni işçisinin kızı, biri hemşire, biri garson ve yaşlı bir annenin ilham verici hikayesine dikkat çekiliyor. Nüfuzlu kongre kesimine karşılık halk hareketlerinden gücünü alan heyecan verici kampanyalarla yola çıkan dört sıra dışı kadın, yaşadıkları hikayelerden yola çıkarak siyasetçilere kafa tutuyor.
Başkarakterlerden biri olan Alexdandria Amerika’da yaşanan ekonomik krizin ardından banka tarafından evine el konmasını engellemek için bir barda çalışmak zorunda kalır. Amy Vilela, bozuk Amerikan sağlık sistemi yüzünden sevdiği kişiyi kaybeden ve insanlar için çalışan bir kadındır. Cori Brush ise polis tarafından öldürülen siyahi bir adamın ölümünden sonra mahallesine tankların ve protestocuların gelişine öfke duyan bir hemşiredir.
Jean Swearengin ise kömür madeni işçisinin kızı olarak ailesinin ve arkadaşlarının kömür sektöründeki zararlı faktörlerden etkilenmesinden bıkmıştır. Bu dört kadın siyaset dengelerini büyük ölçüde değişmesine neden olacaktır.

Knock Down the House 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Knock Down the House filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 4129
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR